Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Aktualności

PRTRW związku opracowaniem projektu dokumentu pn. "Program Rozwoju Tras Rowerowych na obszarze gmin powiatu tarnogórskiego na lata 2022-2030" zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach. Zapraszamy do zapoznania się z projektami ww. dokumentów:
- w formie tradycyjnej w Urzędzie Miasta Radzionków – parter, obok pokoju nr 7
- w formie elektronicznej – dokument dostępnym jest TUTAJ.

Czytaj więcej...

Przerwa w dostawie wodyPrzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. zawiadamia, że w poniedziałek, 8 sierpnia, z uwagi na konieczność usunięcia awarii wodociągowej w ul. Śródmiejskiej, nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach od 8:00 do 15:00 dla mieszkańców ulic Szymały, Długiej, Męczenników Oświęcimia, Unii Europejskiej, Śródmiejskiej, I-go Powstania, 27-Stycznia, Szylera, Jordanówny, Pankiewicza, Krzywej, Gajdasa, Sienkiewicza, Danieleckiej, Piastowskiej, Czwartaków, Pisalskiego, Krasickiego, Ogiermana Mazura, Windera, Stypy, Schwallenberga.

Czytaj więcej...

Bezpłatna mammografiaNarodowy Instytut Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy w Gliwicach zaprasza na bezpłatną cyfrową MAMMOGRAFIĘ. Bezpłatne badanie przysługuje co 2 lata, ubezpieczonym Paniom w wieku od 50 lat (liczy się tylko rok urodzenia) do 69 lat. Zapisy na badanie pod nr tel.: 32 278-98-96, w godz.: 7:00-15:00.

Czytaj więcej...

Najlepsza Przestrzeń Publiczna1 sierpnia br. ruszył plebiscyt publiczności w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego organizowanym przez Zarząd Województwa Śląskiego. W trakcie plebiscytu można głosować na najlepsze realizacje zgłoszone do tegorocznej edycji, m.in. na projekt zrealizowany w naszym mieście, pt. Rewitalizacja osiedla robotniczego w Radzionkowie w zakresie przebudowy budynków mieszkalnych wraz z udrożnieniem infrastruktury komunikacyjno-społecznej.
Inwestycja, która uzyska największą liczbę głosów publiczności zdobędzie nagrodę publiczności.

Czytaj więcej...

Kran z wodąW związku z awarią wodociągu, nastąpiła przerwa w dostawie wody przy ulicach: Danieleckiej, Długiej, Szymały, 27 Stycznia, I Powstania, Pisalskiego, Czwartaków, Podhorążych, części Śródmiejskiej oraz Placu Letochów. W tej chwili prowadzone są prace mające na celu usunięcie awarii, które potrwają maksymalnie do godz. 15:00. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radzionkowie przeprasza za utrudnienia.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl