Pandemia koronawirusa - jak w każdej dziedzinie życia - pokrzyżowała plany również sportowcom. Nie inaczej było z piłkarzami Ruchu Radzionków. Gdy ci przygotowywali się już do pierwszego wiosennego meczu, rozgrywając w udanym stylu swój ostatni sparing związek odwołał trzy pierwsze kolejki. Zawodnicy rozpoczęli okres indywidualnych treningów. Obecnie nikt nie może być pewnym czy liga nie tyle wróci w wciąż obowiązującym terminie 4-5 kwietnia, czy w ogóle zostanie wznowiona.

Nikt jednak nie zakłada czarnego scenariusza, ale wszyscy zdają sobie sprawę, że po tak długiej rozłące od wspólnych treningów, forma i zgranie drużyny będzie wielką niewiadomą. To jednak dotyczy w takim samym stopniu wszystkich ligowych rywali żółto-czarnych.
Uwaga sympatyków Ruchu skupiona jest zatem na wyborze nowych władz klubu. 6 marca po ośmiu latach pracy z funkcji prezesa klubu zrezygnował bowiem pan Marcin Wąsiak, a pełniącym obowiązki prezesa został dotychczasowy wiceprezes pan Marek Zorzycki. Jednak zgromadzenie wyborcze - z uwagi na wyjątkową sytuację w kraju - także musi poczekać.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Oświadczenie o dostępności

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl