Uprzejmie informujemy, że rozpoczęły się prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół osiedla robotniczego "Hugona" tzw. „planty” w Radzionkowie. W ramach pierwszego etapu prac powstaną m.in.: bieżnia, place zabaw, siłownia, ścieżka zdrowia, stoły do gry w ping-ponga, szachy i warcaby, stoły piknikowe, ogrodzony wybieg dla psów.

W związku z powyższym mogą wystąpić utrudnienia w dojściu na cmentarz zlokalizowany przy ul. Skotnickiej oraz do Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Sikorskiego 8a.

Zarówno Wykonawca robót jak również służby Urzędu Miasta dołożą wszelkich starań, aby zminimalizować uciążliwości związane z budową. Wykonawca zapewni również dojazd do posesji w trakcie prowadzonych robót.

Przewiduje się zakończenie robót do dnia 31 grudnia 2019 r., jednakże w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin zakończenia robót może ulec zmianie.
Z uwagi na ewentualne uciążliwości, jakie mogą się pojawić w trakcie realizacji zadania, proszę Państwa o wyrozumiałość oraz o zachowanie szczególnej ostrożności.

 

 

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.