Burmistrz Miasta Radzionków zaprasza 6 stycznia o godzinie 16:00 na Koncert Noworoczny "W kręgu walca i czardasza" w wykonaniu Śląskiej Orkiestry Kameralnej oraz Magdaleny Czarneckiej (sopran) pod batutą Roberta Kabary. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze arie z oper i operetek oraz znane melodie muzyki klasycznej i fimowej. Prowadzenie koncertu Regina Gowarzewska.
Sprzedaż biletów dostępna będzie od 17 grudnia w kasie Centrum Kultury "Karolinka" lub on-line na stronie karolinka.art.pl . Bilety w cenie 25 zł.

Śląska Orkiestra Kameralna to jeden z trzech zespołów artystycznych Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach. Założona w 1981 roku przez kompozytora i dyrygenta prof. Jana Hawela. W szeroki repertuar zespołu wchodzą klasyki opracowań Schunerta, Mendelssohna, Czajkowskiego, Szostakowicza, ale także mniej znane Holsta, Piazzolla, Respighi. Orkiestra zdobyła uznanie nie tylko na scenie polskiej, ale również na arenie międzynarodowej. Występowała podczas takich festiwali jak: Festival Murten Classics, Le Festival des Voutes w Sud-Vendée, Schubertiade w Schloss Eyb, Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Rialp, Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Czeskim Krumlowie, Festiwal w Łańcucie.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.